Agnieszka Pytlewskaagnieszka.pytlewska(at)gmail.comULUBIONY CYTAT:
Nie drażnić lwa, bo dostaje biegunki.Stanisław Jerzy Lec

Skończyła zarządzanie na Akademii Ekonomicznej w Krakowie i psychologię ekonomiczną w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie. Pracowała m.in. w Gazecie Wyborczej, Charakterach, dwutygodnikach młodzieżowych Cogito i Victor Gimnazjalista oraz w Wydawnictwie Naukowym PWN. Obecnie zajmuje się promocją książek w zaprzyjaźnionych wydawnictwach, działaniami PR, a także prowadzi twórcze zabawy dla dzieci. W Koncentracie jest przede wszystkim ekspertem w dziedzinie promocji, marketingu i wszelkiego typu negocjacji.

Warszawianka z wyboru, a wcześniej też krakowianka i kielczanka... Lubi zmienność i różnorodność – w życiu, książkach, sztuce. Niedawno odkryła, że najprzyjemniejsze są te podróże, których się zbyt dokładnie nie zaplanowało, więc wyznacza sobie kierunek i jedzie.

Czyta nałogowo, zbiera podstawki do jajek na miękko oraz zrobione przez siebie zdjęcia okien pokoi hotelowych. Tylko ludzka głupota sprawia, że czasem czuje się bezsilna (i nieco przerażona).

Zakochaj się w Warszawie

© Copyright by KONCENTRAT, 2010